Archív na časopisy Herlitz Ladylike Jungle
Kód: HL043972
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Archív na časopisy produktového radu Ladylike z vlnitej lepenky. Šírka chrbta 7,5 cm, otvor na chrbtovej strane. Rozmery 30,7 × 22,5 × 75 mm. Väčšie balenie 50 ks. Motív Jungle.Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4008110362786 |
| Farba: | mix |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Motív: | Ladylike Jungľa |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | skladací |
| Rozmery: | 30,7 x 22,5 x 75 mm |
| Značka: | Herlitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
