Bloček DONAU, kocka nelepená, 90 x 90 x 90 mm, neónové farby, v dymovej krabičke
Kód: DO492099
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Neónové poznámkové bloky z recyklovaného papiera v tvare kocky v nelepenej úprave dodávané v plastovej krabičke. Rozmery: krabička 95×95×95 mm, kocka 90×90×90 mm. Väčšie balenie 12 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Poznámkové bločky `kocka` |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5901498053736 |
| Farba: | mix |
| Lepenie: | nelepiace |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet lístkov: | 700 |
| Prevedenie: | nelepené |
| Rozmery: | 90x90x90 mm |
| Rozmery šírka x výška: | 90 x 90 mm |
| v krabičke: | áno |
| Značka: | DONAU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
