Bublinková fólia šírka 40 cm x návin 5 m Herlitz
Kód: HL387255
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Protinárazová priehľadná bublinková fólia 70 um na ochranu zasielaného tovaru pri preprave. Šírka 40 cm, návin 5 m.Dodatočné parametre
| Kategória: | Baliacie fólie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4008110988054 |
| Farba: | priehľadná |
| Hrúbka: | - μm |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Návin: | 5 metrov |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | bublinkové |
| Rozmery: | 40 cm x 5 m |
| Šírka: | 400 mm |
| Značka: | Herlitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
