Etikety foto 199,6x289,1mm APLI A4 laser 10 hárkov
Kód: AG010065
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vhodné pre plnofarebnú laserovú tlač vo fotokvalite. Formát A4.Rozmery:199,6x289,1 mm
Balenie: 10 hárkov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laser etikety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8410782100652 |
| Etikiet na hárku: | 1 |
| Etikiet v balení: | 10 |
| Farba: | biela |
| Formát: | A4 |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 10 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku A4 |
| Počet hárkov v balení: | 10 hárkov |
| Rozmery etikiet: | 199,6 x 289,1 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | pre laserovú tlač |
| Šírka etikiet: | 199.6 mm |
| Tvar etikiet: | pravouhlé |
| Výška etikiet: | 289.1 mm |
| Značka: | APLI, ako fotopapier |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
