Etikety kruhové 10mm Avery žlté v dispenzore
Kód: AV003852
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Praktické balenie kruhových etikiet na role s jednoduchým a rýchlym samoobslužným prístupom k etiketám. Balenie krabička. Farba žltá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kruhové etikety |
|---|---|
| EAN: | 4004182038529 |
| Etikiet na hárku: | - |
| Etikiet v balení: | 800 |
| Farba: | žltá |
| Formát: | Ø 10 mm |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Nosič etikiet: | na kotúči |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Použitie: | na označovanie |
| Priemer etikiet: | 10 mm |
| Rozmery etikiet: | d 10 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | - |
| Šírka etikiet: | 10 mm |
| Tvar etikiet: | kruhové |
| Výška etikiet: | 10 mm |
| Značka: | Avery Zweckform |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
