Etikety kruhové 18mm Avery čierne
Kód: AV003003
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Kruhové etikety na ručný popis. Priemer 18 mm, v balení 96 etikiet. Farba čierna.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kruhové etikety |
|---|---|
| EAN: | 4004182030035 |
| Etikiet na hárku: | 24 |
| Etikiet v balení: | 96 |
| Farba: | čierna |
| Formát: | - |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 4 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku 7 x 12 cm |
| Počet hárkov v balení: | 4 hárky |
| Použitie: | na označovanie |
| Priemer etikiet: | 18 mm |
| Rozmery etikiet: | d 18 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | - |
| Šírka etikiet: | 18 mm |
| Tvar etikiet: | kruhové |
| Výška etikiet: | 18 mm |
| Značka: | Avery Zweckform |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
