Etikety kruhové 18mm Avery odnímateľné modré
Kód: AV003596
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Farebné kruhové odnímateľné etikety na ručný popis. Po odlepení nezanechávajú na podklade stopy lepidla. Farba modrá.Priemer 18 mm. Počet etikiet v balení 96 kusov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kruhové etikety |
|---|---|
| EAN: | 4004182035962 |
| Etikiet na hárku: | 24 |
| Etikiet v balení: | 96 |
| Farba: | zelená |
| Formát: | - |
| Materiál etikiet: | papierové odnímateľné |
| Množstvo v balení: | 4 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku 7 x 12 cm |
| Počet hárkov v balení: | 4 hárky |
| Použitie: | na označovanie |
| Priemer etikiet: | 18 mm |
| Rozmery etikiet: | d 18 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | - |
| Šírka etikiet: | 18 mm |
| Tvar etikiet: | kruhové |
| Výška etikiet: | 18 mm |
| Značka: | Avery Zweckform |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
