Etikety kruhové 18mm Avery zelené
Kód: AV003006
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Kruhové etikety na ručný popis. Priemer 18 mm, v balení 96 etikiet. Farba zelená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kruhové etikety |
|---|---|
| EAN: | 4004182030066 |
| Etikiet na hárku: | 24 |
| Etikiet v balení: | 96 |
| Farba: | zelená |
| Formát: | - |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 4 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku 7 x 12 cm |
| Počet hárkov v balení: | 4 hárky |
| Použitie: | na označovanie |
| Priemer etikiet: | 18 mm |
| Rozmery etikiet: | d 18 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | - |
| Šírka etikiet: | 18 mm |
| Tvar etikiet: | kruhové |
| Výška etikiet: | 18 mm |
| Značka: | Avery Zweckform |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
