Etikety kruhové 19mm Avery purpurové v dispenzore
Kód: AV003854
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Praktické balenie kruhových etikiet na role s jednoduchým a rýchlym samoobslužným prístupom k etiketám. Balenie krabička. Farba purpurová.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kruhové etikety |
|---|---|
| EAN: | 4004182038543 |
| Etikiet na hárku: | - |
| Etikiet v balení: | 250 |
| Farba: | purpurová |
| Formát: | Ø 19 mm |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Nosič etikiet: | na kotúči |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Použitie: | na označovanie |
| Priemer etikiet: | 19 mm |
| Rozmery etikiet: | d 19 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | - |
| Šírka etikiet: | 19 mm |
| Tvar etikiet: | kruhové |
| Výška etikiet: | 19 mm |
| Značka: | Avery Zweckform |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
