Etikety polyesterové 63,5x29,6mm APLI A4 20 hárkov strieborné
Kód: AG010070
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Polyesterové etikety odolné voči vplyvom počasia. Vhodné pre tlač v čiernobielych kopírkach a laserových tlačiarňach. Prevedenie metalizovaná strieborná.Rozmery: 63,5x29,6 mm
Farba: strieborná
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne etikety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8410782100706 |
| Etikiet na hárku: | 27 |
| Etikiet v balení: | 540 |
| Farba: | strieborná |
| Formát: | A4 |
| Materiál etikiet: | plastové polyesterové |
| Množstvo v balení: | 20 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku A4 |
| Počet hárkov v balení: | 20 hárkov |
| Použitie: | extra odolné |
| Rozmery etikiet: | 63,5 x 29,6 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | pre laserovú tlač |
| Šírka etikiet: | 63.5 mm |
| Tvar etikiet: | pravouhlé |
| Výška etikiet: | 29.6 mm |
| Značka: | APLI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
