Jednovrstvový kotúčik, 57/60/17 mm, biely
Kód: PK576070
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Jednovrstvové kotúčiky, vhodné pre registračné pokladne a kalkulačky, sú vyrobené z bieleného a strojne hladeného písacieho papiera 50 g/ m2.Priemer: 60 mm
Dutinka: 17 mm
Väčšie balenie 80 ks.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové kotúčiky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588000942091 |
| Dutinka: | 17 mm |
| Gramáž: | 50 g/m2 |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Návin: | 29 metrov |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet vrstiev: | jednovrstvové |
| Priemer: | 60 mm |
| Šírka: | 57 mm |
| Značka: | Krpa |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
