Kresliaci kartón A3, 50 listov, 225g, farba čierna
Kód: BK022516
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Farebný kartón formátu A3 225 g na výtvarné a kreatívne tvorenie. Balenie obsahuje 50 kusov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výkresy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8586009226136 |
| Farba: | čierna |
| Farba papiera: | čierna |
| Formát: | A3 |
| Gramáž: | 225 g/m2 |
| Množstvo v balení: | 50 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 50 hárkov |
| Počet listov: | 50 listov |
| Prevedenie: | - |
| Produktový rad: | Notes far. výkresy |
| Rozmery: | 297 mm x 420 mm |
| Značka: | Notes |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
