Kresliaci kartón A3, 50 listov, 225g, farba svetlo zelená
Kód: BK022513
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Farebný kartón formátu A3 225 g na výtvarné a kreatívne tvorenie. Balenie obsahuje 50 kusov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výkresy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8586009226211 |
| Farba: | svetlozelené |
| Farba papiera: | svetlo zelená |
| Formát: | A3 |
| Gramáž: | 225 g/m2 |
| Množstvo v balení: | 50 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 50 hárkov |
| Počet listov: | 50 listov |
| Prevedenie: | - |
| Produktový rad: | Notes far. výkresy |
| Rozmery: | 297 x 420 mm |
| Značka: | Notes |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
