Kresliaci kartón A3, 50 listov, 225g, farba žltá
Kód: BK022515
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Farebný kartón formátu A3 225 g na výtvarné a kreatívne tvorenie. Balenie obsahuje 50 kusov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Výkresy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8586009226204 |
| Farba: | žltá |
| Farba papiera: | žltá |
| Formát: | A3 |
| Gramáž: | 225 g/m2 |
| Množstvo v balení: | 50 HAR. |
| Počet hárkov v balení: | 50 hárkov |
| Počet listov: | 50 listov |
| Prevedenie: | - |
| Produktový rad: | Notes far. výkresy |
| Rozmery: | 297 x 420 mm |
| Značka: | Notes |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
