Kuchynské utierky 2-vrstvové KATRIN Plus návin 24 m (2 ks)
Kód: HY089673
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vysoko kvalitné dvojvrstvové kuchynské utierky.Vysoká absorpcia pre účinné utieranie a vysušovanieSuper mäkký a pevný papier.
Balenie: 2 × 24 m
Počet útržkov 1 rolky: 110 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové utierky v roliach |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 6414301089666 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | papier |
| Množstvo v balení: | 2 KS |
| Návin: | 24 metrov |
| Počet kusov v balení: | 2 kusy |
| Počet útržkov: | 2x110 |
| Počet vrstiev: | 2-vrstvové |
| Produktový rad: | KATRIN plus |
| Rozmery: | 24 m x 22,6 cm |
| Šírka: | 22.6 cm |
| Značka: | Katrin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
