Papierové servítky 1-vrstvové GASTRO 33 x 33cm zelené (100 ks)
Kód: HY070517
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Jednovrstvové papierové servítky. Rozmery 33 × 33 cm. Väčšie balenie: 12 balení. V balení 100 kusov servítok.Farba zelená.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové servítky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591199705170 |
| Dĺžka: | - cm |
| Farba: | zelená |
| Hmotnosť: | - gram |
| Kapacita: | - list |
| Materiál: | celulóza |
| Množstvo v balení: | 100 KS |
| Počet kusov v balení: | 100 kusov |
| Počet útržkov: | - |
| Počet vrstiev: | 1-vrstvové |
| Prevedenie: | - |
| Produktový rad: | WIMEX papierové servítky |
| Rozmery: | 33 x 33 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 33 x 33 cm |
| Šírka: | 33 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Značka: | WIMEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
