Papierové utierky Harmony skladané V-fold 2-vrstvové, celulóza, biele (20bal.)
Kód: HY134416
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Dvojvrstvové papierové Utierky Harmony Professional skladané, biele zo 100% celulózy.Rozmer útržku: 23x24cm
Balenie obsahuje: 20 bal.
1 balík obsahuje 200 útržkov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skladané papierové utierky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.9 kg |
| EAN: | 8584014835305 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | papier |
| Množstvo v balení: | KRT. 20 BAL. |
| Počet útržkov: | 20x200 |
| Počet vrstiev: | 2-vrstvové |
| Produktový rad: | HARMONY Professional pap. utierky skladané |
| Rozmery: | 24x23 cm |
| Šírka: | 24 cm |
| Značka: | Harmony |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
