Papierové utierky skladané ZZ 2-vrstvové biele (20 bal.)
Kód: HY000112
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
ZZ skladané papierové utierky 25x20 CM ,2vr.100 % celulóza (3000ks)ZZ skladané papierové utierky, jemné a pevné, 100 % celulóza, 2 vrstvové Balené 20 x 150 ks.
Kompatibilné s HY990700, HY990600.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skladané papierové utierky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 5902596652579 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | papier |
| Množstvo v balení: | 1 KRT. |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet útržkov: | 20x150 |
| Počet vrstiev: | 2-vrstvové |
| Produktový rad: | - |
| Rozmery: | 25 x 20 cm |
| Šírka: | 25 cm |
| Značka: | značka nezadaná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
