Papierové utierky v rolke Papernet blue , návin 140 m (6 ks)
Kód: HY412057
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Papierové uteráky Papernet znižujú prevádzkové náklady, pretože špeciálne zásobníky umožňujú ich odoberanie po jednotlivom útržkoch, čo zabraňuje plytvaniu. Vďaka svojim vlastnostiam sú ideálne na zaistenie čistoty a hygieny vo všetkých profesionálnych prostrediach. Množstvo v balení 6 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové utierky v roliach |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| EAN: | 8024929220570 |
| Farba: | modrá |
| Materiál: | recyklovaný papier |
| Množstvo v balení: | 6 KS |
| Návin: | 140 metrov |
| Počet kusov v balení: | 6 kusov |
| Počet útržkov: | 6x1 |
| Počet vrstiev: | 2-vrstvové |
| Priemer: | 185 mm |
| Produktový rad: | - |
| Rozmery: | 140 m x 30 cm |
| Značka: | Papernet |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
