Poštové obálky B4 samolepiace, recyklované LETTURA 250 ks
Kód: OB501060
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Obálky B4 250x353 mm vyrobené zo 100 % recyklovaného papiera 90 g LETTURA samolepiace. Balenie obsahuje 250 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace obálky s páskou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4003928996994 |
| Farba: | béžová |
| Formát: | B4 |
| Gramáž: | 90 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace |
| Množstvo v balení: | 250 KS |
| Počet kusov v balení: | 250 kusov |
| recyklované: | áno |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 35,3 x 25 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
