Poštové obálky C4 ELCO s páskou, bez okienka, 50 ks
Kód: OB064043
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Samolepiace obálky so silikónovou páskou a vnútornou potlačou. Tlačené špeciálnymi, vodou riediteľnými farbami, ktoré neznečisťujú životné prostredie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace obálky s páskou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 7610425349702 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C4 |
| Gramáž: | 115 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 50 KS |
| Počet kusov v balení: | 50 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 32,4 x 22,9 cm |
| Značka: | Elco |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
