Poštové obálky C4 Herlitz olizové, hnedé, recyklované, 10 ks
Kód: HL735498
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Recyklované obálky formátu C4 (229 × 324 mm) vyrobené z recyklovaného papiera, olizové, gramáž 90 g / m². Farba hnedá. Balenie obsahuje 10 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4008110735498 |
| Farba: | hnedá |
| Formát: | C4 |
| Gramáž: | 90 g/m2 |
| Lepenie: | navlhčovacie |
| Množstvo v balení: | 10 KS |
| Počet kusov v balení: | 10 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 32,4 x 22,9 cm |
| Značka: | Herlitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
