Poštové obálky C4 s páskou, do VR bez OD biele, 250 ks
Kód: OB474090
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Biele papierové obálky C4 do vlastných rúk - bez opakovaného doručenia rozmerov 250 × 353 mm 100g s odtrhávacou silikónovou páskou. S okienkom a popisom. Balenie obsahuje 250 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky s doručenkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 4003928980870 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C4 |
| Gramáž: | 100 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 250 KS |
| Počet kusov v balení: | 250 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | áno |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | s doručenkou |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 32,4 x 22,9 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
