Poštové obálky C4 s páskou, doručenka, 250 ks
Kód: OB472090
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Biele papierové obálky C4 doporučene rozmerov 229 x 324 mm mm, 100 g s odtrhávacou silikónovou páskou. S okienkom a popisom. Balenie obsahuje 250 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky s doručenkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 4003928980863 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C4 |
| Gramáž: | 100 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 250 KS |
| Počet kusov v balení: | 250 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | áno |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | s doručenkou |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 32,4 x 22,9 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
