Poštové obálky C4 s páskou, doručenka, 50 ks
Kód: OB432540
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Biele papierové obálky C4 doporučene rozmerov 229 x 324 mm mm, 100 g s odtrhávacou silikónovou páskou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 4003928998660 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C4 |
| Gramáž: | 100 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 50 KS |
| Počet kusov v balení: | 50 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | s doručenkou |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 22,9 x 32,4 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
