Poštové obálky C5 ELCO s páskou, okienko vpravo, 100 ks
Kód: OB065033
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Samolepiace obálky so silikónovou páskou a vnútornou potlačou. Tlačené špeciálnymi, vodou riediteľnými farbami, ktoré neznečisťujú životné prostredie. Balenie 100 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace obálky s páskou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 7610425348903 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C5 |
| Gramáž: | 93 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Množstvo v balení: | 100 KS |
| Počet kusov v balení: | 100 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | áno |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 22,9 x 16,2 cm |
| Značka: | Elco |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
