Poštové obálky DL samolepiace, 50 ks
Kód: OB412250
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Biele samolepiace obálky rozmerov 110 × 220 mm, vyrobené z bezdrevného papiera, 80 g / m². Balenie 50 kusov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samolepiace obálky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8585025801853 |
| Farba: | biela |
| Formát: | DL |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace |
| Množstvo v balení: | 50 KS |
| Počet kusov v balení: | 50 kusov |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | listové |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 21 x 10 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
