Spisové dosky EMBA TYP III/315
Kód: EC315000
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Osvedčené klasické spisové dosky formátu A4 z archívnej lepenky. Ekologický výrobok. Materiály v doskách je možné uchovávať v archívnej škatuli Typ II/350. Rozmery dosiek 315×230 mm. Väčšie balenie 25 ks.Farba: hnedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spisové dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595102600309 |
| Farba: | natur |
| Formát: | A4 |
| Gramáž: | 1200 - 1300 g/m2 |
| Hrúbka: | 1,2-1,3 mm |
| Materiál: | hladká archívna lepenka PRIOR |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | jednofarebné |
| Značka: | Emba |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
