Spisové dosky EMBA TYPIII/430
Kód: EC430010
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Osvedčené klasické spisové dosky formátu A3 z archívnej lepenky. Ekologický výrobok. Materiály v doskách je možné uchovávať v archívnej škatuli Typ II/350. Rozmery dosiek 430×300 mm. Väčšie balenie 25 ks.Farba: hnedá.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spisové dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Farba: | natur |
| Formát: | A3 |
| Gramáž: | 1200-1300 g/m2 |
| Hrúbka: | 1,2-1,3 mm |
| Materiál: | hladká archívna lepenka PRIOR |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | jednofarebné |
| Značka: | Emba |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
