Štítok chrbtový samolepiaci pre zakladače 54x153mm biely
Kód: DO837509
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Náhradné samolepiace papierové chrbtové štítky na identifikáciu založených dokumentov do zakladačov šírky chrbta 7,5 cm. Farba biela. Balenie 20 ks.Šírka zakladača: 7,5 cm
Farba: biela
Typ štítka: samolepiaci
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítky na zakladače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5901498005803 |
| Množstvo v balení: | 20 KS |
| Počet kusov v balení: | 20 kusov |
| Prevedenie: | samolepiace |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| Šírka: | 5.4 cm |
| Výška: | 15.3 cm |
| Značka: | DONAU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
