Stojan na časopisy Herlitz červený
Kód: HL609528
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Plastový stojan na časopisy zaoblený dizajn - odolný materiál, miesto na etiketu na chrbte. Farba červená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4008111609521 |
| Druh: | stojan na časopisy |
| Farba: | červená |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | plast |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | nepriehľadné |
| Produktový rad: | Herlitz stojan nepriehľadný |
| Rozmery: | 245 x 320 x 75 mm |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Určené pre: | dokumenty, spisy, katalógy, časopisy |
| Značka: | Herlitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
