Taška E4 s X dnom a odtrhávacou páskou 280x400x40 150g
Kód: OB301127
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Hnedé papierové tašky formátu E4 s X-dnom širokým 40 mm. V ponuke s odtrhávacou páskou. 150 g.Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne obálky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4003928301125 |
| Farba: | hnedá |
| Formát: | E4 |
| Gramáž: | 150 g/m2 |
| Lepenie: | samolepiace s páskou |
| Materiál: | papier |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | nie |
| s rozšíreným dnom: | áno |
| Typ obálky: | papierové tašky s rozšíreným dnom |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 40 x 28 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
