Toaletný papier 3-vrstv. TORK Jumbo mini extra jemný biely T2 (12ks)
Kód: HY110255
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Systém Tork Mini Jumbo je časovo efektívny a znižuje náklady, pričom ponúka oveľa väčšie množstvo toaletného papiera ako štandardný kotúč. Tork Mini Jumbo extra jemný 3-vrstvový toaletný papier ponúka výnimočný vzhľad a pocit na dotyk spolu s výborným výkonom, a je vhodný do stredne až vysoko frekventovaných prostredí.Dodatočné parametre
| Kategória: | Toaletný papier do zásobníkov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 7322540312027 |
| Dĺžka: | 12000 cm |
| Farba: | biely |
| Množstvo v balení: | 12 KS |
| Návin: | 12 x 120 meter |
| parfumovaný: | nie |
| Počet kusov v balení: | 12 kusov |
| Počet útržkov: | 600 |
| Počet vrstiev: | 3-vrstvový |
| Priemer: | kotúča - 187 mm, 5.9 cm |
| Produktový rad: | T2 |
| recyklovaný: | nie |
| Rozmery: | 9,7 cm x 120 m |
| Šírka: | 9.7 cm |
| Značka: | Tork |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
