Utierka viacúčelová SPONTEX Multiroll, 50 útržkov
Kód: HY901542
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vysoko absorpčná mäkká utierka pre suché aj mokré použitie
- rozmer: 25×40cm
- balenie: 50 útržkov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Utierky a handry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| antibakteriálne: | nie |
| dezinfekčné: | nie |
| ekologické: | nie |
| Farba: | modrá |
| Hmotnosť: | - gram |
| koncentrované: | nie |
| Materiál: | - |
| Množstvo v balení: | 6 KS |
| na drevo: | áno |
| na kuchyne: | áno |
| na kupeľne: | áno |
| na odmastnenie: | nie |
| na okná a sklo: | áno |
| na podlahy: | nie |
| na povrchy: | áno |
| na riad: | áno |
| na ruky: | nie |
| na vodný kameň: | nie |
| Počet kusov v balení: | 6 kusov |
| Počet útržkov: | 50 |
| Počet vrstiev: | - |
| Použitie: | na upratovanie |
| Priemer: | - cm |
| Produktový rad: | Spontex utierka viacúčelová |
| Rozmery: | 25 x 40 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 25 x 40 cm |
| Šírka: | - cm |
| Typ: | univerzálna |
| Vlhčené: | nie |
| Vôňa: | - |
| Značka: | Spontex |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
