Utierky čistiace vlhčené na ruky Tork vo vedierku W14, 58 ks
Kód: HY190592
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vlhčené utierky na čistenie rúk Tork sú pohodlné a účinné na čistenie rúk, keď nemáte k dispozícii vodu.Profesionálna kvalita na účinné čistenie rúk
Bez vôní a jemná k pokožke
Dĺžka kotúča: 15,7 m
Šírka kotúča: 13,50 cm
Priemer kotúča: 12,50 cm
Počet útržkov: 58
Dĺžka útržku: 27,07 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Utierky a handry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 7322540311914 |
| antibakteriálne: | nie |
| dezinfekčné: | nie |
| ekologické: | nie |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | - gram |
| koncentrované: | nie |
| Materiál: | celulóza |
| Množstvo v balení: | 58 KS |
| na drevo: | nie |
| na kuchyne: | nie |
| na kupeľne: | nie |
| na odmastnenie: | nie |
| na okná a sklo: | nie |
| na podlahy: | nie |
| na povrchy: | nie |
| na riad: | nie |
| na ruky: | áno |
| na vodný kameň: | nie |
| Počet kusov v balení: | 58 kusov |
| Počet útržkov: | 4 x 58 ks |
| Počet vrstiev: | 1-vrstvové |
| Použitie: | na čistenie povrchov |
| Priemer: | 12.5 cm |
| Produktový rad: | W14 |
| Rozmery: | 27 x 27 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 27 x 27 cm |
| Šírka: | 13.5 cm |
| Typ: | na ruky |
| Vlhčené: | áno |
| Vôňa: | - |
| Značka: | Tork |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
