Váha MAULtouch 5000 g strieborná
Kód: MA635095
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Listová váha moderného dizajnu s veľkým displejom a predným zaoblením. Materiál plast, povrch strieborný matný. Vybavená jedným ovládacím tlačidlom, funkciou automatického vypnutia a automatického vynulovania, s prepínaním g / Ib / oz / ml. Súčasťou váhy sú 3 AAA batérie 1,5 V. Rozmery 160 × 230 × 18 mm.Technická špecifikácia:
• váha nie je určená na použitie
v platobnom styku
• stupňovanie v 1-gramových krokoch
• funkcia Tare
• napájanie 3 ×1,5 V AAA batéria
• rozmery vážiacej plochy 160 × 160 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektronické váhy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4002390065801 |
| Max. hmotnosť: | 5 kg |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Stupňovanie po: | 1 g |
| Značka: | Maul |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
