Vlhčené utierky Fixinela perfekt univerzálne, 30 kusov
Kód: HY520941
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nehrdzavejúcej ocele, plastového a čalúneného nábytku.
- balenie 30 obrúskov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Utierky a handry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585003992139 |
| antibakteriálne: | nie |
| dezinfekčné: | nie |
| ekologické: | nie |
| Farba: | biela |
| Hmotnosť: | 0.32 gramu |
| koncentrované: | nie |
| Materiál: | - |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| na drevo: | nie |
| na kuchyne: | áno |
| na kupeľne: | áno |
| na odmastnenie: | nie |
| na okná a sklo: | nie |
| na podlahy: | nie |
| na povrchy: | áno |
| na riad: | nie |
| na ruky: | nie |
| na vodný kameň: | nie |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet útržkov: | - |
| Počet vrstiev: | 1 |
| Použitie: | na čistenie povrchov |
| Priemer: | - cm |
| Produktový rad: | - |
| Rozmery: | 22 x 25 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 22 x 25 cm |
| Šírka: | 22 cm |
| Typ: | univerzálne |
| Vlhčené: | áno |
| Vôňa: | bez pridaných vôní |
| Značka: | Fixinela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
