Kopírovací papier Xerox Performer A4, 80g
Kód: PA001011
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Univerzálny papier pre bežné kopírovanie a tlač. Vhodný pre interné dokumenty i veľkoobjemovú tlač. Poskytuje spoľahlivý výkon za výhodnú cenu. Výroba papiera spĺňa štandardy certifikácie FSC. Kvalita `C`. Formát A4, gramáž 80 g/m2. Balenie 500 hárkov. Farba biela.Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálny kancelársky papier |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 5017534906468 |
| Belosť: | CIE 146 |
| Drsnosť: | 200 ± 50 ml/ min. |
| Druh tlače: | čiernobiela |
| Farba papiera: | biely |
| Formát: | A4 |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 106 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 90 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
| Značka: | Xerox |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
