Zasúvacie štítky Esselte 3cm pre chrbát 5 cm
Kód: ES810811
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Náhradné zasúvacie chrbtové štítky na zakladače so šírkou chrbta 5 cm na prehľadné rozlíšenie obsahu a jasnú identifikáciu v nich založených dokumentov.Šírka zakladača: 5 cm
Farba: biela
Balenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítky na zakladače |
|---|---|
| EAN: | 3249448108115 |
| Farba: | biela |
| Množstvo v balení: | 10 KS |
| Počet kusov v balení: | 10 kusov |
| Prevedenie: | zasúvacie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| Šírka: | 3 cm |
| Určené pre: | zakladače 5 cm |
| Výška: | 15.8 cm |
| Značka: | Esselte |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
