Zasúvacie štítky Esselte 5cm pre chrbát 7,5cm
Kód: ES810801
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Náhradnéí zasúvacie papierové chrbtové štítky na zakladač so šírkou chrbta 7,5 cm na identifikáciu založených dokumentov.Šírka zakladača: 7,5 cm
Farba: biela
Balenie: 10 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítky na zakladače |
|---|---|
| EAN: | 3249448108016 |
| Farba: | biela |
| Množstvo v balení: | 10 KS |
| Počet kusov v balení: | 10 kusov |
| Prevedenie: | zasúvacie |
| so vzhľadom mramoru: | nie |
| Šírka: | 5 cm |
| Určené pre: | zakladače 7,5 cm |
| Výška: | 15.8 cm |
| Značka: | Esselte |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
