Diár univerzálny denný A5
Kód: XX201806
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Univerzálny diár na ľubovoľný rok s pevnými laminovanými doskami a šitou väzbou.Denný záznam, každý deň je na jednej strane s časovým rozvrhom 7:00 - 21:00. 192 listov.
Vyrobený z bezdrevného papiera
Text v češtine a angličtine
Dodatočné parametre
| Kategória: | KALENDÁRE A DIÁRE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594007132038 |
| Hmotnosť: | - kilogram |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 192 listov |
| Rozmery: | 148 x 210 mm |
| Rozmery šírka x výška: | 14,8 x 21 cm |
| Značka: | značka nezadaná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
