Etikety univerzálne na CD/DVD priemer 117,5 -17mm Agipa 20 hárkov
Kód: AG119626
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Kruhové etikety so stredovým výrezom určené na označovanie CD alebo DVD. Sú vyrobené s dvoma úchytmi pre ľahšiu manipuláciu pri nalepovaní etikety na CD. Po nalepení ich možno bez problémov odtrhnúť.Rozmery: 117,5-17 mm
Prevedenie: univerzálne
Balenie: 20 x 2
Dodatočné parametre
| Kategória: | Špeciálne etikety |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 3270241196269 |
| Etikiet na hárku: | 2 |
| Etikiet v balení: | 400 |
| Farba: | biela |
| Formát: | A4 |
| Materiál etikiet: | papierové permanentné |
| Množstvo v balení: | 20 HAR. |
| Nosič etikiet: | na hárku A4 |
| Počet hárkov v balení: | 20 hárkov |
| Použitie: | na CD/DVD |
| Rozmery etikiet: | d 117,5-17 mm |
| Spôsob potlače etikiet: | pre všetky tlačiarne |
| Šírka etikiet: | 117.5 mm |
| Tvar etikiet: | na CD |
| Výška etikiet: | 117.5 mm |
| Značka: | Agipa |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
