Kartónový box so suchým zipom 40mm Office products červený
Kód: EC741104
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Trojchlopňový box na dokumenty ekonomickej triedy z tvrdej lepenky hrúbky 2 mm. Vonkajšia strana potiahnutá ekologickou PP fóliou, vnútro biele. Uzatvárateľný na suchý zips. Rozmery 250 × 320 × 40 mm. Farba červená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obaly a boxy s gumičkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5901503663844 |
| Farba: | červená |
| Formát: | A4 |
| Hrúbka: | 2 mm |
| Chrbát: | 4 cm |
| Kapacita: | 280 listov |
| Materiál: | kartón laminovaný |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | box s tromi chlopňami a suchým zipsom |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Značka: | OFFICE products |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
