Katalógová kniha 40 Leitz WOW červená
Kód: ES463226
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Katalógová kniha na prezentáciu dokumentov formátu A4, do ktorých sa často nahliada. Vyrobená z polypropylénu v dizajne WOW v žiarivej farbe. Vybavená 40 čírymi vreckami hrúbky 45 mic. a samolepiacou chrbtovou etiketou na popis. Väčšie balenie 10 ks. Kapacita 80 listov. Rozmery (š × v × h) 231 × 310 × 16 mm Farba červená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Katalógové knihy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4002432135134 |
| Farba: | červená |
| Formát: | A4 |
| Kapacita: | 80 hárkov A4 (2 hárky v puzdre, 80 g/m2) list |
| Materiál: | Dosky z PP fólie, puzdrá z hladkého priehľad. PP |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 231 x 310 x 16 mm |
| Značka: | Leitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
