Kopírovací papier image IMPACT A4, 80g
Kód: PA003104
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vysoko biely prémiový kvalitný papier so zárukou excelentných výsledkov tlače na atramentových aj laserových tlačiarňach. Formát A4., gramáž 80g/m2.Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálny kancelársky papier |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 3597320107467 |
| Belosť: | CIE 170 |
| Drsnosť: | 140 ml/ min. |
| Druh tlače: | čiernobiela |
| Farba papiera: | biely |
| Formát: | A4 |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Hrúbka: | 107 μm |
| Množstvo v balení: | 500 HAR. |
| Opacita - nepriehľadnosť: | 93 % |
| Počet hárkov v balení: | 500 hárkov |
| Zaradený do programu Stromy pre život: | nie |
| Značka: | Image |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
