Náhradná náplň denná do diára FLIP 12x16,5cm 2026
Kód: DNA432
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Náhradná náplň pre koženkové dosky do diárov FLIP s rozmermi 120 x 165 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Diáre 2026 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8596641025851 |
| Farba: | biela |
| Formát: | B6 |
| Materiál dosiek: | náhradná náplň |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 12 x 16,5 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 12 x 16,5 cm |
| Varianta: | denný |
| Značka: | Helma |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
