Plastový obal s gumičkou Leitz WOW červený
Kód: ES459926
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu s dlhou životnosťou. V dizajne rady WOW v žiarivej farbe. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Väčšie balenie 10 ks. Farba červená.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obaly a boxy s gumičkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4002432135103 |
| Farba: | červená |
| Formát: | A4 |
| Kapacita: | 150 hárkov (80 g/m2) list |
| Materiál: | PP (Polypropylén) fólia |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Rozmery: | 235 x 8 x 320 mm |
| Značka: | Leitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
