Poštové obálky C5 doručenka do VR OD, Doposielať, 1000 ks
Kód: OB455090
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Biele papierové obálky rozmerov 162 × 229 mm s okienkom, popisom a lichobežníkovou klopou, olizové, 80 g/ m. Balenie obsahuje 1000 ks.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obálky s doručenkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 4003928980757 |
| Farba: | biela |
| Formát: | C5 |
| Gramáž: | 80 g/m2 |
| Lepenie: | navlhčovacie |
| Množstvo v balení: | 1 000 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 000 kus |
| recyklované: | nie |
| s okienkom: | áno |
| s rozšíreným dnom: | nie |
| Typ obálky: | s doručenkou |
| Vonkajší rozmer (š x v): | 22,9 x 16,2 cm |
| Značka: | Harmanec-Kuvert |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
