Stojan na časopisy Herlitz čierny
Kód: HL609593
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Plastový stojan na časopisy zaoblený dizajn - odolný materiál, vymeniteľná chrbtová etiketa. Farba čierna.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4008111609590 |
| Druh: | stojan na časopisy |
| Farba: | čierna |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 7.5 cm |
| Materiál: | plast |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | nepriehľadné |
| Produktový rad: | Herlitz stojan nepriehľadný |
| Rozmery: | 245 x 320 x 75 mm, 320 x 245 x 75 mm |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Určené pre: | dokumenty, spisy, katalógy, časopisy |
| Značka: | Herlitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
