Stojan na časopisy Leitz WOW biely/metalický ružový
Kód: ES536223
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Stojan na bezpečné ukladanie časopisov a katalógov v dvojfarebnom prevedení v metalických farbách WOW s lesklým povrchom. Farba ružová.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 4002432113637 |
| Farba: | ružová |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 7.3 cm |
| Materiál: | polystyrén |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | stojan na časopisy |
| Produktový rad: | Leitz WOW dvojfarebný |
| Rozmery: | 272 x 318 x 73 mm |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Značka: | Leitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
